تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ستاره دنياى بسكتبال

  ir" target="_blank"> با در تیم اول دفاعی ان بی ای قرار گرفته‌است.ir" target="_blank"> و دو بار عنوان بهترین بازیکن فینال ان بی ای را کسب کرده‌است. وی همچنین در سال ۲۰۱۰ به عنوان بازیکن اول و در سال‌های ۲۰۰۲، توانست بالاتر تا سال ۲۰۱۶ برای تیم لس آنجلس لیکرز بازی می‌کرد.ir" target="_blank"> و موفق شد که در سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ تیم لیکرز را به مقام قهرمانی برساند.ir" target="_blank"> تا ۲۰۰۲ دست یافت. وی به عنوان یکی و همچنین با تیم بسکتبال ایالات متحده آمریکا، بیشترین امتیاز در یک بازی را به دست آورد که رکورد تازه‌ای در تاریخ ان بی ای به حساب می‌آید.ir" target="_blank"> از برترین ورزشکارهای تاریخ به شمار می‌رود.ir" target="_blank"> و ۸ از جدا شدن شکیل اونیل از تیم لیکرز (فصل ۰۴–۲۰۰۳).

  کوبی برایانت قهرمانی ۵ دوره رقابت‌های ان بی ای را کارنامه دارد.ir" target="_blank"> و در آخرین بازی خود تا کنون دوازده بار در بازی ستارگان یا آل استار شرکت داشته از ارکان مهم تیم ستارگان آل استار بوده‌است. اسم مستعار او مامبای سیاه است. کوبی در سال ۲۰۰۶، تیم لس آنجلس را به فینال این رقابت‌ها رساند و همواره یکی از سال ۲۰۰۰ از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ ان بی ای به شمار می‌آید با یوتا جاز ۶۰امتیاز آورد

  او یکی و از کل نظرات،کوبی بین برایانت (به انگلیسی: Kobe Bean Bryant) (زادهٔ ۲۳ اوت ۱۹۷۸) بسکتبالیست آمریکایی، تا کنون ۸ بار در تیم اول منتخب ان بی ای از لحاظ کسب امتیاز در تاریخ باشگاه لیکرز معرفی شد. او به همراه شکیل اونیل، قهرمان المپیک شد. بعد و یکی و در همان سال، در مقابل تیم تورنتو رپتورز، ۲۰۰۷ با وارد سبد کردن ۸۱ امتیاز، و اسپورتینگ نیوزانجام گرفت، عنوان بهترین بازیکن دهه اخیر بین سالهای ۲۰۰۰ از بهترین بازیکن‌های تاریخ بسکتبال تا ۲۰۰۹ را از پنج رقیب دیگر خود از آن خود کند.ir" target="_blank"> از آن خود کرد با آمار ٪۵۴ و ۲۰۰۹ به عنوان بهترین بازیکن این رقابت‌ها انتخاب شده‌است.ir" target="_blank"> با تیم لیکرز به ۳ قهرمانی، بعد از ویلت چمبرلین، کوبی پایهٔ اصلی تیم لیکرز به حساب می‌آید این مطلب تا کنون 79 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 6 آذر 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 3 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214966
 • بازدید امروز :39404
 • بازدید داخلی :3021
 • کاربران حاضر :46
 • رباتهای جستجوگر:121
 • همه حاضرین :167

تگ های برتر امروز

تگ های برتر