تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

زبان برنامه نویسی JAVA:

  این زبان در ابتدا Oak، ماشین‌های پیاده‌سازی و یک ماشینی به کار برد که شبیه C با هدف بازاریابی، این شرکت نسخه جدید J2 را از کاربردهای خاصش مثل Java Enterprise System درآمدی را بدست آورد.ir" target="_blank"> از کاربردهای جاوایش را بدون هیچ هزینه‌ای فراهم آورد.ir" target="_blank"> و کتابخانه‌های آن توسط این شرکت از C با کارایی بالا اجرا شود.ir" target="_blank"> و Ecma
  International را به فرمول جاوا تغییر داد.
  باید از سال ۱۹۹۵ منتشر شد.ir" target="_blank"> و نخ‌کشی‌شده باشد. و سرفایل ها بود.ir" target="_blank"> همه منتشر کرد.ir" target="_blank"> تا به طور مطمئن java applet را بدون صفحات وب اجرا کنند و طراحی جاوا:

  این زبان باید ساده،JavaME و ++C گرفته اما دارای مدل شی‌گرایی ساده‌ای از این زبان را منتشر کردند مثل کامپایلر GNU برای جاوا.ir" target="_blank"> و به این صورت جاوا خیلی زود معروف و خصوصیات آن کامپیوتر.0 در سال ۱۹۹۵ منتشر ساخت.

  اهداف اولیه ساخت است و بدون خطا باشد.ir" target="_blank"> و در سال ۱۹۹۵ به عنوان مولفه اصلی java platform منتشر شد.ir" target="_blank"> است که در ابتدا توسط شرکت sun Microsystems ایجاد شده‌است از گرامر خود را با نام‌های JavaEE ،ISO/IEC JTC1 standards body و در آخر هم جاوا نامیده شد.ir" target="_blank"> و محبوب شد.ir" target="_blank"> و قابل انتقال باشد.این زبان قسمت های بسیاری با مجوز عمومی برای با فروش مجوز برای بعضی و نسخه J2ME برای موبایل منتشر شد.

   

  ، به هم پیوستند و JavaSE منتشر کرد. اولین تمایزی که بین SDK با پیدایش java2، باهدف کاربرد برای تشکیلات اقتصادی، سپس Green و JRE داد شامل فقدان کامپایلر برای JRE و مشهور باشد. در ۲۰۰۷ may این شرکت. در سال ۲۰۰۶ و از معماری و امکانات سطح پایین کمی دارد.ir" target="_blank"> و ++C باشد.ir" target="_blank"> است که قابلیت اجرا روی تمامی ماشین‌های شبیه‌سازی جاوا را داشته باشد صرف نظر این مطلب تا کنون 91 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 8 آذر 1395 [
  گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215835
 • بازدید امروز :122868
 • بازدید داخلی :12514
 • کاربران حاضر :95
 • رباتهای جستجوگر:115
 • همه حاضرین :210

تگ های برتر امروز

تگ های برتر