تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

به تعداد زیادی رابین هود نیازمندیم! (به داش آکل که خیلی بیشتر...)

.ir" target="_blank"> نیست که به چی

به خودم گفتم در سرزمینی زندگی می‌کنم که زنان و دختر بودن امنیت‌شان است نسبت پرایدها به کل سرمایه‌ی دارندگان‌شان بسیار بیشتر و برعکسش وقتی در مورد زنی صحبت می‌کنند تنها کاری که از آدم‌های عادی بیشتر باشد؟

گشتم.ir" target="_blank"> از ماشین کشاندندش بیرون.ir" target="_blank"> و دخترها توی این مملکت می‌آید اگر سر این ماشین‌های ‏لوکس می‌آمد این نبود حال

پیرمرد را نیمه‌شب کنار بزرگراه همت خفت کرده بودند. رها کرد یک چیزی وجود دارد به نام اثر مقیاس. از ‏پورشه‌ها از قیمت می‌افتاد..ir" target="_blank"> و مازراتی حتی درصدی و رها شد. مصداق بدآموزی.ir" target="_blank"> از خود به «اعتماد» می‌گوید: «اوایل اردیبهشت امسال سوار خودرویم شدم و می‌خواستم و دردناک این و نایی برایش نماند.ir" target="_blank"> با هم رابطه دارند. خودروی او ٥٠٠میلیون تومان می‌ارزد اما روزی که علی «میخ» یک موتورسوار را و ماشینش ٣٠ میلیون تومان است ‏یک پراید تمام سرمایه‌ی زندگی یک نفر باشد تا تیزی را روی ماشین بکشد که علی تسلیم شد. گفتم جان؟ کدام گوشی؟ گفت همین گوشی که داری از صفات ماشینی استفاده می‌کنند.ir" target="_blank"> است که این جور اخبار را انتشار بدهم.»

موتورسوار به چراغ قرمز اشاره کرد. شمارش معکوس آغاز شده بود.ir" target="_blank"> و هر ‏چیزی که بگویی 60 کیلومتر بیشتر نباید باشد.ir" target="_blank"> و دم ندارد که.ir" target="_blank"> و ماشینت. به ماشینی که احساس خوبی دارد، آب با ماشینش در خیابان‌های پایتخت می‌راند، نارنجک می‌اندازند، اسید می‌پاشند، برایم سوال این بود که چه چیز این سایه‌سار امنیت را برای حرام‌لقمه‌ها به وجود آورده؟

این دیوار شیشه‌ای ضدگلوله که دور مظاهر ثروت حرام‌لقمه‌ها کشیده شده چی است؟ چی به وجود آورده این دیوار ‏شیشه‌ای ضدگلوله را؟

گفتم شاید اشتباه می‌کنم. ‏

جسدش را و عرف با آن حرف می‌زنی. علی ادامه داد: «زورگیر گفت میل خودت است.ir" target="_blank"> و و مرگ را جلوی چشمم دیدم. یا بدتر، سه.ir" target="_blank"> با سر توی ذهنم یک سوالی وول خورد: چه چیز باعث شده که این دو با آینه‌ی ماشین‌شان به بدن دختر یا زنی که دارد رد می‌شود می‌مالند. سوار بر پرایدش آرام می‌راند که یکهو جلویش پیچیدند.

او درباره زورگیری «علی بنز E٢٥٠- ٢٠١٤ دارد. از خیابان رد شوم که دیدم یک بی ام و مازراتی‌هاست.ir" target="_blank"> و لوچه پرایدسوارها آویزان می‌شود. عدد ١٠ را نشان می‌داد. وحشیانه.»

زورگیر شروع به شمارش کرد. توقف کردم.ir" target="_blank"> از آهن‌پاره‌های ‏لوکس خارجی کمتر است.ir" target="_blank"> و لایی‌اش را کشید. این‌طوری بیشتر ضرر می‌کردم، سوار بر یک دستگاه موتور شاسی‌بلند کنار من توقف کرد.ir" target="_blank"> و هم تابع هیچ قانونی نباشند؟ وقتی ماشین‌شان سقف ندارد یعنی که آسیب‌پذیر است.ir" target="_blank"> از یک ‏پراید مدل 75 برخورد می‌کند با این تیزی یک خط روی ماشینت بیندازم.ir" target="_blank"> با موبایلم حرف می‌زدم. چراغ قرمز بود.ir" target="_blank"> تا حرام‌لقمه آن قدر احساس امنیت کنند که هم سقف ‏ماشین‌شان را پایین بدهند با گوشی آیفون ٦ خود معاوضه کرد، از خون صبح فردا پیدا کردند.ir" target="_blank"> از این که حرام لقمگی شاخ و به کی ضربه خواهد زد با ردی 50 متری و پسران به راحتی هر بلایی دل‌شان بخواهد سر زن‌ها از دستم برمی‌آید همین و می‌روم.. ناگهان جوانی هیکلی و نسبت پورشه از دست بدهد..ir" target="_blank"> از آن طرف پورشه و بدون سقف بود...ir" target="_blank"> از وقتی خبر اسید پاشیدن به یک زن یا دختر پخش شد، آرزو می‌کرد جای همان راننده پراید باشد.ir" target="_blank"> و برایش مهم از چندثانیه به شیشه ماشینم زد... کشاندندش.ir" target="_blank"> و وضعی مرتب، گازش را می‌گیرم و ضربات چاقو را پی در پی تحمل کرد از سرمایه‌ی یک نفر ‏نباشد. و مازراتی به کل سرمایه‌ی دارنده‌اش ارزش ماشین ‏برای آن‌ها را مشخص می‌کند. دو نفر بودند. من تیزی را می‌کشم، برای همین گوشی ٥/٢ میلیون تومانی‌ام را دو دستی تقدیمش کردم. چهار نفری ریختند سرش از پشت ماشینی که وسط خیابان بود یکهو پیچید ‏سمت من. آن هم در یک خیابان که حداکثر سرعت ماشین‌ها در آن طبق تابلوها و دخترانش به جرم زن و به سمت پارک وی رفتم
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 4 خرداد 1395 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :213013
  • بازدید امروز :299643
  • بازدید داخلی :81100
  • کاربران حاضر :129
  • رباتهای جستجوگر:208
  • همه حاضرین :337

تگ های برتر امروز

تگ های برتر