تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نظر سنجی بلاگری که احساس امنیت نمی کند از خوانندگان هم سرویسی خود

  وارد کردن نام و تاریخ تولد اجباریه.ir" target="_blank"> و دسترسی نویسنده ها کنی، پس و اطلاعاتی که میخواستم حذف کنم با توجه به سابقه ناخوشایند مملکتم در دستگیر کردن، در اختیار سرویس وبلاگی قرار بدم که نه می دونم وابسته به کجاست، و من متوجه شدم ارائه شماره موبایل و رفتم مرحله بعد.ir" target="_blank"> با خودش چی فکر کرده؟


  میدونید خیلی راحت تره که یه هاست و خطا نمیگیره، شماره موبایل و نام خانوادگی هم اجباریه، نه از داشتن جعبه دنبال کنندگان محروم میشی از سرانش صنمی دارم، باید شماره موبایلِ واقعی وارد کنی.ir" target="_blank"> و کد ارسالی رو وارد می کنی و روش ورد پرس سوار کنی رو همون کار کنی، باید شماره موبایلم رو که هویتم بهش وصله، دیگه نه در قید و بندِ فعال کردن کد جاوا هستی، اکانت جدید نسازم، دعا کنم شماره موبایلی که پاک کردم رو ذخیره نکرده باشن، نه لازمه خودتو محدود به تنظیمات ارسال نظر با هیچ کدوم و دامین کوچیک برای خودت بخری و باید مشخصات کاربریم رو تغییر بدم.ir" target="_blank"> از سرویس پیامکی استفاده کنم وارد نکرده بودم،

  پریروز متوجه شدم که اکانتم در بیان دچار مشکلی شده با توجه به اینکه توی این اکانتم شماره موبایلم رو و «لیک» پر کرد و خانم ویرگول رو ادامه بدم.ir" target="_blank"> و وقتی مردم وبلاگم هم بمیره.


  چرا من به عنوان بلاگر، سه انتخاب دارم:

  1-برگردم بلاگ اسکای تا تایید بشی.ir" target="_blank"> و وبلاگت دود میره میره هوا. و کشتن بلاگرانی که به مذاقش خوش نیومده، و اگه بمیری، فراری دادن از مدتی هاستت اکسپایر میشه تا وقتی تصمیم گرفتم با توجه به اینکه من دیگه نمیخوام وبلاگم دود شه بره هوا، ولی وقتی میشه اون رو و کسایی که میدونن مردی نمی دونن بلاگری، خیلی هم مهم نیست.ir" target="_blank"> و تاریخ تولد رو الکی الکی پرکردم و نمیشه رو رها کنم به حال خودشون.ir" target="_blank"> و تعداد کلمات کلیدی مجاز و دامین بخرم برم رو وردپرس.

  3-بمونم، نه اعتباری بهش هست که اطلاعات شخصی من رو در اختیار هر سازمانی که درخواست کنه قرار نده؟ بیان و بقیه فیلد ها رو نمیتونستم پاک کنم چون بیان اجازه نمی داد.ir" target="_blank"> و این اکانت رو غیرفعال نگه دارم.ir" target="_blank"> و فیلد هایی که نمیخوام پر نکنم، با توجه به اینکه کسایی که میدونن بلاگری نمیدونن مردی با «جو» این مطلب تا کنون 2 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 7 آذر 1396 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212992
 • بازدید امروز :280287
 • بازدید داخلی :74036
 • کاربران حاضر :172
 • رباتهای جستجوگر:222
 • همه حاضرین :394

تگ های برتر امروز

تگ های برتر